BİZE ULAŞIN

(212) 466 22 18 / (212) 583 49 03

Bize eposta gönderin

Sizin bilgileriniz:

Mesaj:

Mesajınız başarıyla gönderilmiştir. Pencereyi kapat.

Seyahat Sigortası Teklifi

Sizin Bilgileriniz:

Seyahat Bilgileriniz:

Teklif isteğiniz başarıyla işlenmiştir. Uzmanlarımız en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır. Ekranı kapat.

Kasko/Trafik Sigortası Teklifi

Sürücü Bilgileri:

Araç Bilgileri

Teklif isteğiniz başarıyla işlenmiştir. Uzmanlarımız en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır. Ekranı kapat.

Sağlık Sigortası Teklifi

Kişi Bilgileri:

Teklif isteğiniz başarıyla işlenmiştir. Uzmanlarımız en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır. Ekranı kapat.

Konut Sigortası Teklifi

Evinizin bilgileri:

Sizin Bilgileriniz:

Teklif isteğiniz başarıyla işlenmiştir. Uzmanlarımız en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır. Ekranı kapat.

Parola Kasko Sigortası Teklifi Al

Axa Sigorta- Axa Kasko

Sürücü Bilgileri:

Araç Bilgileri

Teklif isteğiniz başarıyla işlenmiştir. Uzmanlarımız en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır. Ekranı kapat.

Parola Kasko Sigortası

Parola Kasko Sigortası neleri kapsıyor?
 
Parola Kasko Sigorta poliçeniz; çarpma, devrilme, yanma, çalınma, gibi zararlar karşısında aracınızı güvence altına alıyor. Ayrıca Parola Kasko Sigortası size, aşağıda belirttiğimiz Genişletilmiş Kasko Koruması teminatlarını da standart olarak sunuyor.
 • Hayvanların araca vereceği zararlar
 • Grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri, terör nedeni ile oluşan zararlar
 • Deprem, yanardağ püskürmesi, sel ve su baskını sonucu oluşan zararlar
 • Kurallara uygun olmadan aracınızın yetkili olmayan kişilerce çekilmesi sırasında oluşacak zararlar
 • Sigara ve benzeri maddelerin teması sonucu oluşan yangın dışındaki zararlar 
 • Servis avantajı

  Kaza sonrasında poliçenizde belirtilen limitleriniz dahilinde anlaşmalı olduğumuz yetkili servislerimize geliyorsunuz, aracınız tamir ediliyor ve siz hiç bir ücret ödemiyorsunuz. Parola Kasko ürün servislerimiz hakkında Çağrı Merkezimizi arayarak ya da web sitemizi ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

  Orijinal parça ile onarım avantajı

  AXA SİGORTA Parola Kasko ürünü ile aracınız, araç markanızın ya da distribütörünün kabul ettiği tamamen orijinal parçalar ile onarılacaktır. Gerekli durumlarda parça tedariğini AXA SİGORTA sizin için sağlayacaktır

  Aracınız ağır hasarlandı

  AXA SİGORTA aracınızın hasar anındaki rayiç bedelini tespit edecek ve size bu değere kadar ödeme yapacaktır.

  Yeni değer koruması

  Dilerseniz son model "0" km aracınızı Yeni Değer Teminatı ile güvence altına alabilirsiniz. Poliçe süresi dahilinde otomobiliniz tam hasarlı hale geldi ve poliçenize yeni değer teminatı ilave ettirdi iseniz, AXA SİGORTA aracınızın "0" km fiyatını tespit eder ve size bu değer kadar ödeme yapar.

  Anahtar kaybı zararının giderimi

  Dilerseniz araç anahtarınızın kaybolması ya da çalınması nedeni ile anahtarın yeniden kopyalanması, alarm ve immobilizer'ın yeniden kodlanması, komple kilit değişimi de poliçede belirtilen limitlere kadar teminat kapsamındadır.

  Ferdi Kaza Koltuk Sigortası

  Aracınızı kullanırken meydana gelen trafik kazaları sonucunda aracın sürücüsü ve yolcular yaralanabilir, yaşamlarını kaybedebilirler. Bu durumlarda yaşam kaybı, sürekli sakatlık giderleri için yüksek limitler dahilinde güvence olanağı anmaktadır sunuyoruz.

  İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası

  Aracınızla diğer kişilere verebileceğiniz can ve mal zararları da Parola Kasko Sigortası kapsamındadır. Zorunlu Trafik poliçesi limitlerinin üzerinde kalan zararları, yüksek limitler dahilinde güvence altına alıyoruz.

  Hukuksal Koruma Sigortası

  Eğer bir trafik kazası yaptıysanız, AXA SİGORTA sigorta sözleşmesinin kapsadığı konular dahilinde hukuki destek sağlamaktadır. Hukuksal uyuşmazlıkların giderilmesi aşamasında vekalet ücreti, dava masrafları, danışmanlık ücretleri, hakem ücreti, teminat akçesi, icra masrafı, temyiz, kara düzeltme, ihtarname çekimi, dilekçe yazımı ve cevapları ile ilk dava masrafları avansı gibi giderleri poliçede yazılı teminatlar ve limitleri dahilinde karşılanmaktadır.

  AXA SİGORTA Müşteri Acil Yardım, Hasar ve Destek Merkezi yardıma ihtiyacınız olduğunda sizin yanınızda

  Aracınızda mekanik bir arıza olduğunda veya kaza yaptığınızda AXA SİGORTA Müşteri Acil Yardım, Hasar ve Destek Merkezi yardımınıza koşuyor. Yapmanız gereken tek şey kişisel bir girişimde bulunmadan önce bizi aramak. Hattımızı yılın 365 günü 24 saat arayabilirsiniz.

  Aracınız için

  Mekanik arıza ve kaza sonucu sigortalı aracın çekilmesi ve/veya vinç ile kurtarılması gereken durumlar, doğrudan AXA SİGORTA tarafından organize edilir.

  Sürücüler ve yolcular için

  Aracınız ile kaza yapmanız halinde, araç içinde bulunan herkes AXA SİGORTA hizmetlerinden yararlanabiliyor. İşte bu hizmetler:

  • Tıbbi nakil organizasyonu ve/veya geri gönderme Kaza sonrası en büyük sorunlardan biri sağlık merkezlerine ulaşım. AXA SİGORTA sayesinde kaza sonrasında nakil işlemleri en uygun şekilde gerçekleştiriliyor. Gerektiğinde en yakın ve en donanımlı sağlık kurumuna naklediliyorsunuz.
  • Evinize dönmek için Tedaviniz bittiğinde AXA SİGORTA’nın sağlayacağı asistans hizmeti ile Türkiye sınırları içerisindeki evinize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

  Yolda değil, otelde kalın

  Aracınızın onarılması uzun sürüyorsa ve evinize uzaksanız beklerken yapabileceğiniz tek şey, size en yakın konaklama merkezine gitmeniz ve orada kalmanız. AXA SİGORTA, asistans limitleriniz dahilinde harcamalarınızı karşılıyor.

  Aracınızın onarımı uzun sürdü

  Diyelim ki aracınız onarıma alındı, fakat onarımı 2 günden uzun sürecek. O zaman AXA SİGORTA evinize dönüş için gerekeni yapıyor.

  Kiralık araç hizmeti

  Kaza sonrası aracınız trafikte seyredemeyecek kadar hasarlanmış, AXA SİGORTA Hasar ve Destek Merkezi tarafından çekilmiş ve tamiri 1 günden fazla sürüyorsa, size kiralık araç hizmeti sunuyoruz. Poliçenizde seçtiğiniz teminatlara göre kiralık araç hizmetinden azami 3, 7, 10 ya da 15 gün boyunca yararlanabiliyorsunuz. Bu hizmet poliçede belirtilen şartlar dahilinde geçerlidir.

  Diğer

  AXA SİGORTA Acil Yardım, Hasar ve Destek Merkezi’nde ayrıca şunlar var: Sigortalı aracın emanet ve muhafazası, bulunamayan yedek parçaların ve gerektiğinde yedek sürücünün temini. Gerekli ilaçların sevki, aracın tamirat sonrasında teslim alınması, acil mesajların iletilmesi ve araç bilgi hattı. Poliçenizde Yardım Hizmeti kilometre limiti olmaksızın satın alınmış ise yukarıdaki hizmetlere ek olarak aşağıdaki hizmetleri de talep edebilirsiniz.

  • Konutunuza doktor ve ambulans yollanması
  • Konutunuza tıbbi uzman ekibi ve teçhizat gönderilmesi
  • Sizin ve aile bireylerinin hastaneye yatırılması durumunda yardım sağlanması
  • Bebeğiniz için tıbbi bilgi hattı hizmeti verilmesi
  • Ani hastalık ve kaza durumlarında çocuklarınıza bakım hizmeti verilmesi veya akraba yanına naklinin sağlanması
  • Sosyal aktiviteleriniz için bilet, otel ve araba kirala, uçak rezervasyonlarınızın yapılması ve biletinizin teslim edilmesi gibi konularda da yardım alabilirsiniz. 
 • Hasarsızlık indirimi

  Aracınızı sigortalattınız ve poliçe süresi içerisinde hiç kaza yapmadınız. O zaman, yıllık kasko priminizde %30’dan %60’a kadar varan indirime hak kazanıyorsunuz. Kazalarda kusursuz olma, bir defaya mahsus cam kırılması ve başkaca bir hasar talebiniz olmadıkça, hasarsızlık hakkınız bir üst orana çıkar. Yine bir defaya mahsus olmak üzere radyo-teyp hasarınız olması durumunda ve başkaca bir hasar talebiniz olmadıkça indirim hakkınızı kaybetmezsiniz. Mevcut poliçenizde yazılı orandan indiriminiz devam eder. Belirttiğimiz hasar nedenleri dışında başka bir nedenden dolayı bir defaya mahsus olmak üzere tazminat ödenirse %30-40-50-60 oranındaki hasarsızlık indiriminiz sıfırlanmıyor. Hasarsızlık indiriminizin devamı bir alt orana indirilerek sağlanıyor.

  Plaka indirim

  İle bağlı plaka indirimi uygulanmaktadır. Gerekli bilgi için lütfen acentenize başvurunuz.

  Peşin ödeme indirimi

  Poliçe primlerimizi peşin öderseniz ek bir indirim hakkına sahip oluyorsunuz.

  Parola Kasko Sigorta avantajlarından yararlanabilmek için size en yakın AXA SİGORTA acentesi BURDUR SİGORTA'ya gelin, bu özel güvenceye sahip olun.

İletişim Bilgileri

Burdur Sigorta Acenteliği Hizmetleri

Cevizlik Mahallesi İstanbul Caddesi Pelin İş Hanı Kat: 1 Büro No: 68, 34142 Bakırköy/İstanbul


E-posta adresi
burdursigorta@gmail.com

(212) 466 22 18

Hafta içi 8:30am - 18:30pm
Hafta sonu 8:30am - 16:00pm